Do dzieła!

Jeśli zastanawiacie się, od czego cała nasza przygoda się zaczęła, to spieszymy z odpowiedzią…

Właśnie od tego filmu!

Kampinoski Trakt Rowerowy nie tylko dla osób z cukrzycą, Jedz dobrze by Młynarski

Pan Zbigniew Młynarski, który zajmuje się inną, choć tak bliską aktywności fizycznej tematyką, czyli odżywianiu, popełnił w swojej youtuberskiej karierze film o Kampinoskim Szlaku Rowerowym. Trakt ten to prawdziwy wzór do naśladowania, jeśli chodzi o organizację jazdy po pętli. Jest najkorzystniejsza i najbardziej atrakcyjna dla aktywnych, jak i potencjalnych miłośników jazdy na rowerze. Stał się naszą inspiracją do zbudowania podobnych tras na terenie całego kraju.

Pandemia to czas niezwykle trudny, nie da się z tym nie zgodzić. Jednocześnie jednak wielu z nas doceniło proste przyjemności, do jakich z pewnością można zaliczyć jazdę na rowerze. Jednocześnie dostrzec można pewnie luki w sieci ścieżek rowerowych, które uniemożliwiają komfortowe i co najważniejsze – bezpieczne, poruszanie się po kraju.

Chcielibyśmy zachęcić Was do podejmowania działań nie na skalę krajową, ale w swojej okolicy. Niewielkie kroki, popełniane przez kolejne osoby, mogą stworzyć solidną sieć, która będzie naszym powodem do dumy.

Oprócz artykułów stricte poświęconym obwodnicom rowerowym, znajdziecie u nas także artykuły poświęcone bieżącym tematom rowerowego świata, poradniki, dorzucimy również garść ciekawostek. Mamy nadzieję, że wspólnie z Wami stworzymy tutaj świetną społeczność, która razem dokona czegoś wielkiego.